Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Best Czech Vinyl Disk 2016

Novinky » Archiv » 2017 » Best Czech Vinyl Disk 2016

26.04.2017  Už nějaký ten den jsou k dispozici výsledky tradiční ankety určené všem vinylovým nadšencům a moje maličkost může s velkým potěšením konstatovat, že v poměrně široké nabídce loňských titulů našly svoje místo i "asfalty" našeho malého vydavatelství.

Výsledky si považujeme o to víc, protože je zcela zřejmé, že složení hlasujících tvoří jakési neměnné jádro, pro které je poslech a sběratelství vinylů životní vášní a nikoliv jen pomíjivou kratochvílí v rámci trendového opojení.

Z plných 99 kousků klasických "dvanáctipalců" máme nádherné 10. místo díky výročnímu splitu EXORCIZPHOBIA - Catastrofy - Kaar, jen o dvě místa pozadu zůstal skvostný debut Laid to Waste a svoje hlasy obdržely i 1000bombs za emisi Peace Is Dead.

Zasloužené pozornosti neuniklo ani loňské spojení 1000bombs s Bajonet v rámci vydání materiálu Infected With Friendship!!!

Mimo všem hlasujícím patří největší dík samozřejmě Berrymu a jeho Magick Disk Musick [online store & record label], který tento podnik organizuje a celé ty roky drží nad hladinou!!!