Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Best Czech Vinyls 2016

Novinky » Archiv » 2017 » Best Czech Vinyls 2016

26.03.2017 Už nějaký ten pátek dozadu probíhá v tomto období tradiční anketa mapující nahrávky českých interpretů zaznamenaných do drážek (nejen) černého asfaltu.

Nejinak tomu je i letos, ovšem pro Support Underground má aktuální ročník přece jen krapet speciální příchuť, jelikož v seznamu uvedených titulů můžeme dohledat rovnou čtyři vydání naší stáje!!!

V kategorii klasických LPíček je možné (v případě zájmu) hlasovat pro debutové emise 1000bombs "Peace Is Dead" a Laid to Waste “Counterattack“, třetí v pořadí pak dnes už rozebraný 3 way split EXORCIZPHOBIA/Catastrofy/KAAR

Ve druhé kategorii čeká na Váš hlas split 1000bombs/Bajonet "Infected With Friendship".

S ohledem na ostatní nabídku si sice neděláme žádné iluze a stojíme nohama opravdu pevně na zemi, ale což takhle vzepřít se zažitým stereotypům a způsobit takovou malou hlasovací revoluci?