Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Black Valentine vol. 2 je za námi. Byl monstrózní!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Black Valentine vol. 2 je za námi. Byl monstrózní!!!

19.02.2018 Dnes jsem se dal konečně trošku dohromady a pěkně zlehounka nabíhám ke svému běžnému dennímu režimu. Cesta byla sice dlouhá, ale za ten spánkový deficit to prostě stálo!!!

No, bylo to velké a bylo to inspirující. Musím se přiznat, že účast na této akci ve mě vyvolala naprosto elektrizující emoce, kdy jsem se po celý večer a vlastně i noc snažil vstřebávat všechnu tu energii nahromaděnou do zákoutí ROCK Fabric. Prostředí, atmosféra, pořadatelský tým, vystupující kapely a hlavně přítomné publikum, ti všichni vytvořili nepopsatelný mix ingrediencí, které mojí maličkost uvrhly do totální euforie, pulzující v opojném transu z dění kolem sebe!!!

Já vím. Můžete klidně namítat, že přeháním, nebo že někomu dokonce cpu svojí holou hlavu do určité části těla, ale toto byl opravdu večírek přesně podle mého gusta. A těší mě to opravdu hodně, protože jsem se někde v diskusi dočetl, že 130 platících na death metalové akci v Popradu není úplnou samozřejmostí. No, ono to není samozřejmostí vlastně už nikde, pokud se bavíme o čistě undergroundových akcích.

Děkuju Štefan Skokan a celé rodině za pozvání, ubytování, stravování a vůbec všeobecný servis, který mně a mojí drahé polovičce poskytnuli. Celému jejich týmu pak za vynikající organizaci celého večera a každému jednomu fanouškovi za to, že vážil cestu a dorazil na tento parádní podnik!!!

Děkuju Bloody Redemption, Bloodcut, Dehydrated, Surgery, Soul Massacre a Uerberos za skvělou hudební prezentaci, Immortal Souls Productions, Slovak Metal Army a Hlukoskop za to, že tam byli a že se tak zásadním způsobem podílejí na udržování a popularizaci undergroundové scény!!!

Byla to pro mě další zajímavá zkušenost a chci touto cestou ještě poděkovat všem, kteří si i přes nabitý line-up našli chvilku času a zavítali i do našeho skromného Distra. Zájem o tituly SupUg byl nečekaný a já jsem za to opravdu moc vděčný!!!