Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Debut Murder Inc. vyjde pod Support Underground

Novinky » Archiv » 2018 » Debut Murder Inc. vyjde pod Support Underground

02.01.2018 Uf, předvánoční šrumec zmasakroval mojí maličkost takovým způsobem, že jsem musel na pár dní některé aktivity bohužel malinko upozadit a věnovat se poněkud jiným kratochvílím.

Nenechte se ale zmást. Současné dění naštěstí signalizuje jen pověstné ticho před bouří a můžu Vás ubezpečit, že v letošním roce máme našlápnuto k tomu, abychom rozsekali hudební trh doslova na maděru.

Mimo antikristy KAAR, o jejichž aktuálním počinu jsme psali včera, nabídneme letos mj. i debutovou fošnu berounských úderníků Murder Inc., kteří u nás v dubnu 2016 vydali EP "Povolení zabíjet". Kapela od té doby urazila obrovský kus cesty a nyní už svoji pozornost upíná k realizaci první desky, která ponese název "Umlčen Navěky".

Níže vám přinášíme náhled přední/zadní strany a zároveň chceme poděkovat všem, kteří se na celkovém artu podíleli.

- Boris Bauer Kazimír Lakatoš odvedl perfektní práci na artu

- Martin Buberle má vždy trpělivost, když se mu culíme před čočkou

- Martin Rytych děkujeme za čas a sesumírování toho všeho dohromady

- Kiryu Zhang very special thanks for the new band logo!!!