Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Dobyvatelé part II. vychází pod Support Underground

Novinky » Archiv » 2017 » Dobyvatelé part II. vychází pod Support Underground

15.06.2017 Dnes večer si představíme jedno z avizovaných překvapení v rámci našich aktuálních vydavatelských aktivit, které by se od nás dost možná až tak nečekaly.

Po thrash a death metalovém běsnění nově vstupujeme i na pole poněkud melodičtější (pro někoho měkčí) muziky v podobě power a speed metalového kvapíku.

První vlaštovkou bude, dle našeho názoru, naprosto skvělá, ale zatím bohužel značně nedoceněná formace GARANT, jejíž produkce nás oslovila takovým způsobem, že z toho máme rovnou první nosič s tímto hudebním zaměřením v naší relativně krátké historii. Více podrobností přineseme v nejbližších dnech.

Support Underground zůstává i nadále samozřejmě prioritně thrash a death metalovým vydavatelstvím, občasným výletům do jiných, pro nás ještě akceptovatelných odnoží se ale určitě nebráníme. Frekvence podobných titulů nebude nijak častá, spíše sporadická, ale pokud se v budoucnu objeví nějaký nadějný spolek, ze kterého si sedneme na zadek, nebudeme mít s vydáním absolutně žádný problém!!!