Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Druhá fošna LAID TO WASTE opět pod Support Underground

Novinky » Archiv » 2017 » Druhá fošna LAID TO WASTE opět pod Support Underground

01.05.2017 V prosinci roku 2015 vyšlo u našeho labelu debutové album Counterattack plzeňské formace Laid to Waste.

Pokud Vás tento skvělý mix thrashových a speedových ingrediencí dostal tehdy do kolen, stejně tak jako moji maličkost, tak vězte, že už opravdu velmi brzy dostanete šanci na další kolosální protřepání palice.

S příchodem nového měsíce totiž můžeme s radostí vytroubit do světa, že nástupce skvělého debutu je kompletně připraven a obdivovatelé geniálních riffů a klasického ječáku, tak typického pro tento žánr, dostanou svoji porci poctivé muziky už tento pátek, tedy 5. května!!!

Dnes přinášíme první ochutnávky z novinkové desky a pevně věříme, že Vás "Mental Decay" nezklame!!! Bližší informace už brzy.