Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

HARD"n"HEAVY - Heavy Metal Radio Show

Novinky » HARD"n"HEAVY - Heavy Metal Radio Show

06.02.2018 Support Underground datuje svůj vznik do března 2014, kdy vše odstartovalo vydání druhého alba slovenské kultovní kapely Majster Kat.

Od té doby se udála spousta věcí a byť to tak na první pohled třeba až tak nevypadá, neustále hledáme cestičky, jak zlepšit náš servis a zvýšit tak povědomí o všech kapelách, které vložily svoji důvěru do tohoto podniku.

Někde máme dveře rozvalené dokořán, někde jsou už malinko přivřené a někde holt zamčené na sedm západů. Jsou ale i situace, kdy se námi oslovení zachovají tak vstřícně, až jsme z toho zaskočeni. Přesně takovým případem je i osoba Maroša Buchela, chlapíka velmi úzce spjatého s pořadem HARD"n"HEAVY - Heavy Metal Radio Show na frekvencích Radio WOW.

Podařilo se nám dojednat první dlouhodobější spolupráci s podobným mediem, takže si toho opravdu dost považujeme a těšíme se na věcí budoucí!!!

A jak to u něj "doma" vlastně chodí? Mrkněte na instruktážní video z návštěvy dalších mega důležitých postaviček současného slovenského undergroundu, pánů z Hlukoskopu!!!