Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Je libo Black Valentine vol. 2?

Novinky » Archiv » 2018 » Je libo Black Valentine vol. 2?

11.02.2018  Přesně za 6 dní proběhne u našich východních sousedů druhé pokračovaní zcela ojedinělé klubové hudební přehlídky orientující se na žánr našemu vkusu velmi blízký, tedy na death metal!!!

Loňský line-up se podařilo navýšit o další dvě smečky. kdy headlinerem večera bude bezesporu reaktivovaná legenda Dehydrated, která má na svém kontě stále ještě novotou vonící album „Ressurection"!!! Zbylou pětici pak tvoří velmi nadějná jména slovenské death metalové scény (o kterých podporovatelé Support Underground už určitě něco slyšeli) - Bloody Redemption, Bloodcut, Surgery a dvojice zahraničních hostů. Polské komando Uerberos a z české strany Soul Massacre.

Je nám velkou ctí oznámit, že se našemu skromnému labelu dostalo možnosti zúčastnit se tohoto festivalu s náloží LP a CD nosičů, které tak logicky budou k dispozici přímo na místě konání akce.

Pokud si tedy budete cokoli z naší nabídky přát, není problém doručit až do útrob popradského klubu ROCK Fabric. Zastavte se, ať už pro nějaký nosič, nebo třeba "jen" na kus řeči. Bude nám potěšením!!!