Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Kaar - Svatej holokaust

Novinky » Kaar - Svatej holokaust

09.02.2018 V srpnu 2016 vyšlo u našeho skromného labelu výroční split album, na kterém se podílely rovnou tři, dnes již v pravdě thrashové klasiky - Exorcizphobia, Catastrofy a Kaar.

Červený vinyl je dnes už spíše raritní záležitostí s omezenou dostupností a tak nadešel ten správný čas na další várku poctivé muziky, která si snad najde cestu do Vašich soukromých sbírek minimálně stejně úspěšně, jako zmiňované split album.

Jak už jsem informovali, po slovenských zbojnících Catastrofy zakotvila v naší stáji i druhá smečka z tzv. „PISS3", tentokrát pražští antikristi Kaar, jejichž rouhačské dílo nazvané „Svatej holokaust" přichází s odstupem (šesti set šedesáti) šesti let od předchozího full materiálu.

Vinylová emise bude následovat s tradičním zpožděním.
 
01. 1095 n.l.
02. Svatej holokaust
03. Thrash & koks
04. Skleněnej hrob
05. Cirkus, smích & sebevražda
06. Tančíme s démony
07. Město hříchů
08. Zrozen zemřít
09. Odraz zničené mysli
 
Hudba: Kaar
Texty: Kaar
 
Natočeno ve studiu Davos, Vyškov
Mix & Mastering: Otyn
 
Art: Jan Amos Erben
Foto: Agience Photography
 
KAAR:
Kouďák - basa, vokály
Tomas - sólová kytara, zpěv
Ozz - bicí
Honza - rytmická kytara, vokály
 
Objednávejte na: