Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Konec HARD"n"HEAVY - Heavy Metal Radio Show

Novinky » Archiv » 2018 » Konec HARD"n"HEAVY - Heavy Metal Radio Show

25.04.2018 Je to pár týdnu dozadu, kdy jsem se tady rozplýval nad doladěním spolupráce s Marošom Buchelom, chlapíkem velmi úzce spjatým s pořadem HARD"n"HEAVY - Heavy Metal Radio Show na frekvencích Radio WOW.

Ještě než se ale vše pořádně rozjelo, přišel pověstný blesk z čistého nebe, který ochladil moje nadšení neuvěřitelným způsobem. Věci budoucí se bohužel nekonají a případní posluchači tak už ve čtvrtek vyslechnou poslední střípek do historické mozaiky tohoto pořadu!!!

Marošovi přejeme jen to nejlepší a tajně doufáme, že se naše cesty spojí třeba v jiný čas a na jiném místě. Ať se daří chlape!!!