Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

MorduM na jednom podiu s Pestilence

Novinky » MorduM na jednom podiu s Pestilence

08.02.2018 Uf, tak toto je zpráva jako hrom. Reaktivovaná legenda v čele s neodmyslitelným Patrickem Mamelim se má čile k světu a zanedlouho nabídne k dispozici fungl nové album „Hadeon“!!!

Ještě před tím ale Pestilence vyrazili na speciální „Fight the Plague 2018“ tour, kdy jednu ze zastávek bude hostit i kultovní košický Collosseum Club Košice.

A proč z celé šňůry zmiňujeme právě Košice? Headlinera na každé štaci doplní nějaké ty předkapely a vězte, že zrovna zde to bude smečka, jejíž jméno je úzce spjato s našim vydavatelstvím!!!

Na stejném podiu se totiž představí i domácí komando MorduM, kterému u nás z kraje loňského roku vyšlo vynikající debutové album „And what is the truth?“.

Pokud lačníte po nekompromisní porci těžkotonážního death metalu nejvyšší kvality, mrkněte klidně do našeho distra, kde je debut stále k dispozici.

Mordum samozřejmě gratulujeme a současně přejeme vynikající set na této bezesporu výjimečné akci!!!