Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Necrosphere zine!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Necrosphere zine!!!

13.05.2018 Mezi nadšence, kteří svojí mravenčí prací velmi aktivně pomáhají držet prapor undergroundové scény a současně neváhají spolupracovat i s našim skromným podnikem, se bezesporu řadí i Necrosphere printed and webzine.

Pánové Mortuary a Storm si k dlouhodobým aktivitám poměrně nedávno přidali i tištěnou podobu svého "dítěte" a nám je tak velkou ctí oznámit, že nějaký ten výtisk nově dohledáte i v naší distribuci.

K dnešnímu dni jsou venku rovná tři čísla v klasickém old schoolovém balení, současně ale velmi poctivě a kvalitně zpracovaná!!!

V případě Vašeho zájmu můžete požadovaný výtisk získat jako bonus s objednávkou jakéhokoliv hudebního nosiče z naší nabídky!!!