Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Nová skladba Catastrofy ve vysílání Headbanger_FM

Novinky » Archiv » 2018 » Nová skladba Catastrofy ve vysílání Headbanger_FM

30.04.2018 Do vydání druhého dlouhohrajícího alba bratislavské úderky Catastrofy sice ještě nějaký ten pátek schází, ale mumraj, který se v posledních dnech začíná kolem těchto vítečníků rozjíždět, jen potvrzuje skutečnost, že se zbojníci apokalypsy, bez jakýchkoliv pochybností, vypracovali do pomyslné extraligy československé tvrdě rockové a metalové scény!!!

Kazimírova družina vytvořila v dnešní době těžko uvěřitelný fenomén, který rezonuje napříč celou fanouškovskou obcí, více méně bez rozdílů žánrů. Support Underground nemá ve svém portfoliu podobnou kapelu, o kterou by se v takové míře zajímali fanoušci orientovaní jak na thrash metal, tak na punk, či hard core a konec konců i na klasický hard rock.

To stejné se týká i zájmu hudebních medií a distributorů. U jiných titulů, aby se našinec za zmínku na pár řádků stavěl třeba na hlavu, u Catastrofy nestačí ani počítat všechny žadatele, kteří se sami hlásí, aby si mohli přihřát svoji vlastní polívčičku.

Catastrofy stvořili kult. Kult, který tady dle mého skromného názoru neměl a nebude mít obdoby. Kult, za kterým jsou hodiny a hodiny dřiny ve zkušebně, x vystoupení v těch nejzaplivanějších klubech, mnohdy pro pár platících. Kult, kdy se klukovské sny o velké kapele mění díky tvrdé práci ve skutečnost. Kult, kterému jde celé osazenstvo tohoto neuvěřitelného hudebního ansáblu doslova mílovými kroky naproti. No, nebudeme si nic nalhávat. Jsem moc rád, že můžu být při tom!!!

Nadcházející album ponese název Besnota a svoje už o něm vědí v Headbanger_FM. Tak nezapomeňte dnes večer poslouchat!!!