Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Nové album Catastrofy se bude jmenovat Besnota

Novinky » Archiv » 2018 » Nové album Catastrofy se bude jmenovat Besnota

22.04.2018 S výčtem nejbližších připravovaných aktivit se dnes zastavíme u formace, která si hudební scénu podmaňuje mnohdy až neuvěřitelným způsobem.

U formace, která s pokorou, ale současně naprosto systematicky kráčí na pomyslný hudební Olymp. U formace, která je svým inspirativním přístupem učebnicovou ukázkou toho, jak lze, i v dnešní dosti specifické době, vykouzlit produkci, která tolik zaujme.

Nástupce debutu Zbojnický tanec ponese název Besnota a dle přiloženého titulního coveru je myslím zcela zřejmé, že kapela neuhnula ze svého image ani o píď a že zbojnická tématika bude rozvíjena do dalších originálních příběhů pod dohledem samotného Kazimíra.

Titul nabídneme v podobě nadupaného jewel boxu a samozřejmě i na vinylu!!! Myslím, že se máme všichni na co těšit a jsem moc rád, že mohu být se SupUg u toho!!!