Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Personální změny u Coldblooded Fish!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Personální změny u Coldblooded Fish!!!

27.05.2018 Uf, pro mě osobně je toto tzv. blesk z čistého nebe. Nejsem sice žádný mimoň a člověk samozřejmě tak nějak počítá s tím, že se dějí různé věci a personální změny v kapelách k nim bezesporu patří.

Navíc i s přihlédnutím k tomu, že se jedná o naprosto běžnou a mnohdy i vlastně nevyhnutelnou záležitost. Ale když už to někdy přijde, tak jsou lidé jako já stejně strašně zaskočeni.

No a přesně něco takového se mi přihodilo právě teď s Coldblooded Fish. Zasvěcení snad vědí, že se jedná o kapelu, která pod naším skromným labelem realizovala svoje debutové EPčko "With the Fishes". To se psal rok 2016 a našla se spousta lidí, kteří mi tuto nahrávku dost vyčetli.

Ti ostatní, kteří naštěstí pochopili filozofii Support Underground sledovali společně se mnou následující vývoj, kdy jsem uznale pokyvoval hlavou nad značným posunem, o kterém jsem byl už na začátku naší spolupráce naprosto přesvědčen!!!

No a dnes, když jsme se přiblížili k velkému finále směřujícímu k natočení debutového alba dorazí zvěst, která mojí maličkosti dokonale vyrazila dech.

Zpěvák Kuba už není součástí Coldblooded Fish!!!

Ano přiznávám. Je to informace, kterou velice těžce koušu. Jedním dechem ale musím rovnou dodat, že je to i informace, kterou je třeba náležitě respektovat!!!

Oběma táborům přeju samozřejmě i nadále jen to nejlepší a těším se na věci budoucí!!!