Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Představujeme oficiální album trailer k titulu Exorcizphobia

Novinky » Archiv » 2018 » Představujeme oficiální album trailer k titulu Exorcizphobia

24.05.2018 Po samostatných emisích v podání Catastrofy a KAAR došlo v březnu letošního roku i na posledního zástupce z tzv. „PISS3“, kterým není nikdo menší, než trutnovská legenda EXORCIZPHOBIA!!!

Kruh se tak uzavřel a je nutno dodat, že jsme doslova u vytržení z toho, že i tato formace spojila určité období svojí existence právě s naším skromným labelem!!!

Album nazvané „About Us Without Us“ vyšlo po dlouhých šesti letech od svého předchůdce a načasování na letošní rok spojený s významnými milníky naší republiky je více než symbolické. Události předcházející Mnichovské dohodě a následující vývoj musí být udržovány v co nejširším povědomí, jako varování pro nastupující generace!!!

Dámy a pánové, dovolujeme si představit další ovoce naši nově navázané spolupráce s dominikkopec.com!!!