Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Představujeme titulní cover k nadcházejícímu albu Surgery

Novinky » Představujeme titulní cover k nadcházejícímu albu Surgery

28.01.2018 Nová akvizice v naší stáji se prezentuje tvorbou, jenž kombinuje klasické žánrové prvky s melodickými linkami, které pak společně s vokálem otiskují do jednotlivých skladeb jasně rozpoznatelný rukopis, v záplavě dalších kapel tak důležitý.
 
Veškeré tyto ingredience budou zastřešeny dílem nazvaným "Absorbing Roots", navazující na 6 let staré debutové album. V současné době finišují grafické práce a vše tak mílovými kroky směřuje do kýženého finále, zhmotňující nahrávku do podoby fyzického nosiče.
 
Než se tak stane, představíme si titulní cover z dílny věhlasného umělce Adama Parazita Šlucha a jeho studia Old Skull Artworks.