Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Rozhovor pro Pařát magazine

Novinky » Rozhovor pro Pařát magazine

17.12.2019 Naše hibernace trvá déle, než je zdrávo, ale věřte, že děláme maximum pro to, aby se vše co nejdříve vrátilo do normálu. Bohužel, jsou věci mezi zemí a peklem, které holt mají před naší vydavatelskou kratochvílí přednost, ale o to větší máme zase motivaci vrátit vše do starých kolejí.

Některé náležitosti bylo nutné malinko přehodnotit a do příštího roku tak vstoupíme řádně vyléčeni z určité naivity a současně (snad) i poučení z nasekaných chyb, které nás přikovaly ke dnu.

První vlaštovkou přinášející lepší zítřky je rozhovor v aktuálním vydání Pařát magazine official, který nám poskytnul doslova šokující prostor na sdílení Koníkových mouder. Snad se budou dobře číst. Děkujeme za podporu a držíme kopyta do budoucích čísel.

Sledujte nás pro další novinky, které budou naskakovat v poněkud pružnějších intervalech, než tomu bylo za poslední cca 4 měsíce.