Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Suport Underground na Youtube!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Suport Underground na Youtube!!!

29.05.2018 I když se řadím mezi ortodoxní konzervy a zakládám si na určitém staromilství, kdy mě většina trendů obchází opravdu velkým obloukem, tak na druhou stranu zase nejsem úplný mimozemšťan, který by žil zcela mimo realitu.

Doba je holt taková jaká je a pokrok nelze zastavit. Zda je to v některých ohledech dobře, to je na samostatnou diskusi v jiný čas a na jiném místě. I moje maličkost se tedy snaží, alespoň tak nějak zhruba, držet krok, aby se úplně nevytěsnila ze společnosti a byla schopna ještě vůbec s někým promluvit, nebo udržet alespoň částečný kontakt.

Někteří z Vás už možná zaregistrovali (a pro ty co ne, dáváme dnes ve známost), že náš skromný podnik disponuje i oficiálním Youtube kanálem. Pokud budete mít tedy čas a náladu, můžete jednou za čas mrknout na jeho obsah. Ten není zatím úplně nadupaný, ale v následujících dnech a týdnech zamakáme na jeho navýšení!!!

Aktuálně se můžete pokochat ukázkami z produkce nejnovějších titulů v podání smeček jako Surgery, Demolizer, EXORCIZPHOBIA a Constans Compromissum, s blížící se premiérou nejmenované skladby folklorního tělesa Catastrofy z jejich připravované desky Besnota!!!

Díky za pozornost.