Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Support Underground v nominacích na ceny Břitva 2016

Novinky » Archiv » 2017 » Support Underground v nominacích na ceny Břitva 2016

02.04.2016 Blesk z čistého nebe, spojený s mrazením v zádech a souběžně nutkavý pocit, kdo že si to z nás dělá legraci?

Toto je tak nějak v kostce směsice pocitů, které se mi prohnaly hlavou v okamžiku, kdy se k mojí maličkosti dostaly letošní nominace už 16. ročníku tradiční ankety Břitva.

V rámci hlasování 42 publicistů vyšlo najevo, že nominačním sítem nějakým záhadným způsobem prošly 2 položky, které mně osobně doslova vyrazily dech.

Přátele, kamarádi. Věřte tomu, nebo ne, ale máme nominace v kategorii FIRMA ROKU a MINIALBUM & SPLIT & SINGL ROKU!!!

První kategorie se týká přímo našeho malého labelu jako celku a v druhé se o svoji zaslouženou pozornost přihlásil výroční 3-way split EXORCIZPHOBIA/Catastrofy/KAAR.

Ať už to dopadne jak chce, chci touto cestou poděkovat všem zainteresovaným za zájem a podporu našeho snažení, které si opravdu velmi vážíme!!!