Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

SupUg Fresh Flesh

Novinky » Archiv » 2017 » SupUg Fresh Flesh

15.01.2017 Leden roku 2017 je v plném proudu a díky k tomu, že jsme v těchto dnech docela slušně zavaleni sněhovou peřinou, která tady už pěkných pár let nebyla a současně arktickými mrazy, které já osobně nepamatuju, nastal myslím ideální čas, uvařit si hrnek teplé kávy, nebo čaje a z pohodlí domova se v klídku mrknout na plánované dění u Support Underground.

Vzhledem k okolnostem se ediční plán mění tak nějak za pochodu a dnes už můžeme přiznat, že z nástřelu původně zamýšlených termínů vydání nezůstal kámen na kameni. Vezmeme to tedy pěkně po pořádku.

Jak spousta z Vás (snad) zaregistrovala, vydáním reedice debutové fošny košických Disconsolate vstoupilo naše vydavatelství do death metalových vod, čímž byla završena další etapa vývoje Support Underground. Žánrový záběr rozpínající se mezi thrash a death metalem nám plně vyhovuje a tak můžeme slíbit, že do budoucna nabídneme nahrávky právě s tímto stylovým zaměřením.

A teď konkrétněji. Už nějaký ten pátek probíhá kontakt s formací Bloodcut, která se na konci měsíce chystá do studia a když všechno klapne tak jak má, dočkáme se už na jaře vydání debutového alba právě pod naší značkou.

Aby toho death metalu a debutových fošen nebylo úplně málo, můžeme s hrdostí oznámit potvrzení dalšího smrtícího komanda - košických MorduM, kteří se po 26 letech konečně dopracovali k full materiálu a díky tomu tak v únoru pomůžeme na svět zářezu (nebo nářezu?) "And what is the Truth?"

Fanouškům libujících si spíše v melodičtějších vodách můžeme slíbit nástupce vynikajícího debutu formace Laid to Waste a kupodivu další debutový materiál, tentokrát od banskobystrických úderníků Acid Force. Obě nahrávky jsou již ve fázi "dolaďování", takže jejich vydání už je tentokrát snad opravdu na spadnutí …

Pořád Vám to nestačí? Nevadí, taháme eso z rukávu a dáváme ve známost, že chystáme zajímavou lahůdku pro milovníky černého asfaltu!!!

Pokud Vás aktuální roční období vyloženě nedeprimuje, tak užívejte zimní radovánky a těšte se spolu s námi na všechny připravované tituly. Podrobnosti přineseme už brzy!!!

Čekání si klidně zpříjemněte třeba návštěvou našeho Distra, kde najdete tenčící se zásoby nosičů našich plnokrevníků …