Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

SupUg Fresh Flesh

Novinky » Archiv » 2017 » SupUg Fresh Flesh

11.05.2017 Události posledních dní nám nedaly moc šancí trošku se nadechnout a alespoň na malou chvilku polevit z kvapíku, který stahuje pomyslnou smyčku kolem našeho krku už poměrně brutálním způsobem. Některé akce se podařilo dotáhnout skutečně doslova za 5 minut 12 a realizace aktuálních vydání probíhá v tzv. režimu - o prsa korejské ženy.

Všechny tyto okolnosti nás tak přivedly k zamyšlení, jak pojmout fungování labelu jako celku do dalších dnů, týdnů, měsíců a pevně věříme že i let. Nadšení, nadhledu a dostatečné míry soudnosti máme myslím pořád na rozdávání, ale těch klacků pod nohy vytvářejících mnohdy nepřekonatelné překážky se vyskytuje pořád dost a dost.

Už nás nebaví mořit se s tvorbou a rozesíláním promo textů a žádostí, na které nikdy nedostaneme odpověď. Už nás nebaví řešit záležitosti okolo nahrávek s redaktory, kteří mají úroveň soudnosti potlačenou do bodu mrazu a pro které jsou tisíce výmluv jen záminkou k tomu, že k žádné spolupráci nikdy nedojde. Už nás nebaví vnucovat se promotérům, kteří se k nám chovají přezíravě, jako k prašivému psu v tom nejzapadlejším útulku někde na konci světa. Ne, už dost!!! Končíme!!!

Hehe a teď vážně. Samozřejmě, že nás některé věci vytáčejí do běla, ale z hola nic to nemění na našem přístupu a odhodlání. Víme, kde je naše místo a taky víme, že si z nás nikdo nikde nesedne na prdel. Support Underground se rozrůstá do nečekaných rozměrů, což je na jednu stranu ohromně potěšující a motivující, na tu druhou ovšem ale taky zatraceně zavazující. Nechceme zklamat žádnou kapelu v naší stáji a uděláme maximum pro to, aby ani jedna jediná nepovažovala naše vzájemné spojení za promarněný čas!!!

Budoucnost je nalinkovaná poměrně jasně a pevně věříme, že se společně máme na co těšit. Samozřejmě se neodkloníme od zavedeného směru, který vychází z našeho přesvědčení, ale už teď můžeme slíbit, že mimo THRASH A DEATH METALOVÉ BĚSNĚNÍ MÁME V ZÁLOZE I JEDNO ŽÁNROVÉ PŘEKVAPENÍ.

Info o připravovaných titulech tak přineseme už brzy, dnes večer se ale můžeme pokochat aktuální nabídkou těch dostupných. Naše Distro je Vám plně k dispozici a naleznete v něm nahrávky těchto, dle našeho soudu, výborných smeček:

Majster Kat, Catastrofy, Laid to Waste, 1000bombs, Bajonet, Murder Inc., Acid Force, Coldblooded Fish, EXORCIZPHOBIA, KAAR, VENDETA, Black Light, Disconsolate, MorduM a Bloodcut.

Děkujeme za Vaši podporu, opravdu moc si ji vážíme!!!