Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

SupUg Fresh Flesh

Novinky » Archiv » 2018 » SupUg Fresh Flesh

06.04.2018 Tak. Vzhledem k současnému a zejména budoucímu plánovanému dění, nadešel dnes myslím čas tak akorát na to, udělat si takový malý sumář dosavadní činnosti s výhledem na budoucí vydavatelské aktivity.

Support Underground existuje nějaké 4 roky. Za tu dobu se podařilo ujít takový kus cesty, o kterém se nám na začátku ani nezdálo. Něco se daří lépe, něco hůře, ale snažíme se ke všemu přistupovat s maximální zodpovědností, aby nás tato kratochvíle naplňovala a souběžně přinášela zejména potřebný efekt samotným kapelám!!!

SupUg stojí nohama pevně na zemi a má dostatek soudnosti na to, aby věděl, jakými disponuje možnostmi. Plně si uvědomujeme, že si z nás nikdo a nikde rozhodně nesedne na zadek. O to víc se ale snažíme hledat jednotlivé cestičky, které mohou do budoucna pomoci k nějakému smysluplnému výsledku a zejména k motivaci pokračovat v tomto úsilí dál. Naše mantinely jsou tak jasně dané, ale neděláme z ničeho žádnou vědu a jedeme tak nějak nadoraz!!!

V posledním době se nám hlásí opravdu desítky kapel se zájmem o spolupráci. Já osobně jsem z toho šokován. S takovou salvou jsem opravdu nepočítal. Chci se touto cestou omluvit všem žadatelům/čekatelům za poměrně velké prodlevy s odpovědí. Každému se věnujeme s odpovídající péčí, ale prokousat se podobným zástupem je časově opravdu dost náročné, proto moc prosím o trpělivost. Na každého se dostane, jen to bude chvíli trvat!!!

A co se nás čeká v nejbližších dnech a týdnech? Největší humbuk bezesporu spustí zbojníci Catastrofy s velmi očekávaným nástupcem Zbojníckeho tanca. Ještě před tímto vydáním přijde řada na bratislavský Demolizer a jejich tří skladbové SPčko a aby bylo o zábavu postaráno, nabídneme i debutový počin smečky Constans Compromissum. Novinek bude mnohem více a myslím, že se máme opravdu na co těšit!!! Sledujte nás pro další informace.

Děkujeme za Vaši neutuchající podporu!!!