Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

SupUg Fresh Flesh

Novinky » Archiv » 2018 » SupUg Fresh Flesh

08.05.2018 Uf, na pár dní jsme se museli odmlčet, protože občas je holt potřeba dělat nejen to, co nás baví, ale i to, co nás živí. Vcházíme do dalšího velmi hektického období, ve kterém na nás čeká celá řada nových výzev a já pevně věřím, že se s nimi popereme opět a zase tak nějak se ctí.

I přes zdánlivý klid zbraní usilovně pracujeme na vylepšování našich služeb a posouvaní servisu k náležitému komfortu vydávaným kapelám. Na amatérském a undergroundovém statusu nehodláme samozřejmě absolutně nic měnit, ale i tak si myslíme, že i v těchto vodách by mohly mít poskytované služby velmi slušnou úroveň!!!

V návaznosti na výše uvedené je nám velkou ctí oznámit dohodnutí spolupráce s dominikkopec.com, od které si slibujeme velký přínos v oblasti všeobecné propagace vydavatelství i samotných kapel. Dominik je velmi akční týpek s naprosto neuvěřitelným přístupem, který báječně zapadne mezi naši nevelkou komunitu, držící tuzemský underground nad hladinou!!!

A aby bylo jasné, s kým že máme tu čest, předkládáme, pokud se nepletu, nejaktuálnější oficiální výtvor z jeho dílny. Dámy a pánové. Pouhé dva dny stará, ale už kultovní skladba z připravovaného alba zbojníků Catastrofy.