Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

SupUg Fresh Flesh

Novinky » SupUg Fresh Flesh

30.12.2019 Rok se s rokem sešel a máme tady další důvod k menšímu bilancování. Letošek byl dosti specifický a jeho hodnocení se tak musí ubírat jednoznačným směrem.

Poslední půl rok byl z naší strany velice složitý, což se bohužel projevilo i na fungování našeho skromného podniku. V první řadě se zejména sluší a patří vyjádřit velkou omluvu kapelám v13ault, Synapse Failure a Refore!!! Jejich emise se sice podařilo zrealizovat dle původních plánů, pak to na nás ale všechno spadlo a veškerá běžná následující péče se tak nějak nekonala. Nahromaděné resty začneme dohánět mílovými kroky hned z kraje ledna.

Jak už to tak bývá, všechno zlé nakonec bylo k něčemu dobré a určité okolnosti nás alespoň donutily zrevidovat dosavadní činnost a udělat si v některých věcech pořádek, protože už to bylo potřeba jako sůl. Do roku 2020 tak vstoupíme s čistou hlavou a současně s odhodláním změnit chod naši stáje takovým způsobem, aby nám všem opět přinášela jen a jen radost.

Užívejte poslední dny letošního roku a zodpovědně se připravte na zítřejší veselici.