Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Tomáš Studna Studnička v aktuálním vydání Pařát magazine

Novinky » Archiv » 2018 » Tomáš Studna Studnička v aktuálním vydání Pařát magazine

03.01.2018 Já vím, že pro spoustu lidí to bude zcela nepodstatná informace, ale pro mojí maličkost je to naprostá bomba!!!

Vyslanec toho nejpoctivějšího českého undergroundu v rozhovoru na dvou stranách v Pařát magazine official? Kolik já mám za sebou bezesných nocí, aby se mi tam podařilo dostat alespoň obyčejné CDčko na recenzi a dnes, když konečně otevřu aktuální číslo, tak horko těžko lapám po dechu. Je to skutečnost, nebo už se smažím v horoucím pekle a mám halucinace?

Tomáš "Studna" Studnička je v okruhu podporovatelů totálního podzemí skutečným pojmem. Člen nonkonformního hudebního tělesa Bajonet a zejména naprostý srdcař, který pro scénu odvádí daleko záslužnější práci, než kdejaký "načančaný" label. I náš skromný podnik o tom ví svoje.

Měl jsem tu čest jeho "továrnu" navštívit a je to neskutečný zážitek. Toto jsou ti praví hrdinové, která je třeba zviditelňovat na místo rádoby slavných kapel, jejíchž sterilní odpovědi se mnohdy nedají ani číst. Ponořte se do řádků poutavého rozhovoru, kde otázky kladl Michal Káva. Oběma díky za super zážitek!!!

A mimochodem. To, že se při otázce na Vital Remains dočtu i cosi o nějakém Koníkovi, mě naprosto šokovalo ...