Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

V lednu pomůžeme na svět třetí řadovce KRUTON

Novinky » V lednu pomůžeme na svět třetí řadovce KRUTON

1.1.2020 O půlnoci nás koloběh dějin nasměroval do roku 2020, tedy do období, ve kterém započneme šestou etapu naši bezvýznamné existence. Etapu spojenou s novými výzvami, novým režimem a zejména novým přístupem.

Je nám velkou ctí, že hned první den roku můžeme oznámit novou akvizici v naší stáji, pražskou formaci Kruton. Formaci, která thrash metalový základ kombinuje s melodickými prvky a svoji pomyslnou káru táhne už od roku 2010.

V rámci naši spolupráce nabídneme novinkové, v pořadí už třetí studiové album, nazvané Šeď strachostánků. Album na naše poměry zcela mimořádné, propletené koncepčním příběhem a ne zcela obvyklou stopáží. Album vyvedené na CD v klasickém jewel boxu s opravdu masivním bookletem a současně ve vydavatelské premiéře rovnou jako 2 LP v rozevíracím obalu, tedy tzv. gatefoldu.

Kapela si dala opravdu záležet a společně věříme, že si takto koncipovaná nahrávka bezesporu najde svoje posluchače.

Další informace už brzy …