Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Wacken Metal Battle Slovakia 2017

Novinky » Archiv » 2017 » Wacken Metal Battle Slovakia 2017

21.05.2017 Sobotní finálové klání, konané v legendárním Rock klub Tartaros v Banskej Bystrici, rozhodlo o vítězi letošního ročníku Wacken Metal Batle Slovakia 2017. Jak už bylo avizováno dříve, mezi šestici účastníků dosadila porota i dva zástupce z naší velkolepé stáje, košické death metalisty Disconsolate a domácí thrashers Acid Force!!!

Samotný večer nakonec nedopadl úplně podle našich představ, jelikož hlasování přítomné poroty rozhodlo o tom, že se zbývající pětice účinkující musela sklonit před uměním progresivních death metalistů Morna, kteří opanovali nejvyšší pozici poměrně s velkým přehledem!!! Acid Force patří pomyslný bronzový stupínek a Disconsolate celý peloton uzavřeli na šestém místě se ziskem pouhých sedmi bodů, což nás na první dobrou dost zaskočilo. Druhé místo pak náleží Signum Regis a čtvrtá a páta pozice připadla pro landless, resp. FEEL A CURSE.

Všem kapelám bez rozdílu samozřejmě velmi GRATULUJEME, protože už jen samotná účast ve finálovém klání byla pro každou jednu bezesporu velkým úspěchem, a do dalších dnů přejeme jen to nejlepší!!! Vítězi držíme palce ať svoje vystoupení na legendárním festivalu přetaví v opravdu nezapomenutelný zážitek!!!