Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Zbojníci Catastrofy pokračují pod Support Underground

Novinky » Archiv » 2018 » Zbojníci Catastrofy pokračují pod Support Underground

08.01.2018 S ohledem na vývoj letošních aktivit nadešel čas na zveřejnění jedné z nedůležitějších novinek v naší krátké historii.

Dnes se totiž zastavíme u formace, která si podmaňuje hudební scénu mnohdy až neuvěřitelným způsobem, kdy doslova mírovými kroky kráčí na pomyslný Olymp a současně je svým inspirativním přístupem učebnicovou ukázkou toho, jak lze i v dnešní dosti specifické době vykouzlit produkci, která tolik zaujme.

Je mi opravdu velkou ctí oznámit, že po realizaci debutu "Zbojnícky tanec" a 3 Way SPLITu společně s EXORCIZPHOBIA a KAAR bude i na nově připravované nahrávce zbojníků Catastrofy opět logo našeho skromného labelu.

Myslím, že se máme všichni na co těšit a jsem moc rád, že mohu být se SupUg u toho!!!